כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק קטן

מאת: מיקי סויסה
אישה עם מחשב נייד וסמארטפון
עסק קטן זהו עסק שהחליט לקחת את תחום העיסוק שלו בקטן יחסית. לא הרבה עובדים, אם בכלל, עלויות מצומצמות ולא יותר מידי סיכונים. לכן כרטיס ביקור דיגיטלי הוא הפיתרון המושלם עבור סוג כזה של של עסק. ולנו ב-׳סו דיגיטל׳ הפיתרון המושלם עבורו.

עסק קטן זה עסק שבסופו של דבר החליט לא ללכת בענק, לא לקחת סיכונים כספיים גדולים, ולעשות מה שהוא אוהב… בקטן. סיכונים גדולים יכולים להיות משרדים גדולים ומפוארים, יכולים להיות כמות של עובדים בחברה, ויכולים להיות גם השקעה גדולה בנכסים דיגיטליים. למי שלא יכול להשקיע בנכס דיגיטלי יקר, כרטיס ביקור דיגיטלי בהחלט יכול להיות פיתרון מושלם! (אגב, הוא מועיל מאוד גם כשיש נכס דיגיטלי טוב).

איך הכרטיס הביקור הדיגיטלי יכול לחסוך בהוצאות העסק הקטן

כרטיס ביקור דיגיטלי פשוט, כזה שרק מאפשר לחייג, לשלוח מייל לבעל העסק ואולי גם לשלוח הודעת וואטסאפ, לא חוסך הרבה כי הוא לא נותן הרבה (למרות שהוא כמובן נותן יותר מאשר כרטיס ביקור מנייר…). 

כרטיס חכם מאידך, חוסך הוצאות עבור העסק הקטן מאחר והוא מתפקד כ׳מיני אתר׳ לכל דבר ועניין! כרטיס חכם כמובן כולל את כל אפשרויות ההתקשרות לעסק – ובנוסף לכך כולל גם אלמנטים מעולם בניית אתרי האינטרנט – ואנו מתכוונים למודולים כגון:

  • גלריית עבודות של העסק
  • טופס יצירת קשר חכם
  • מודול וידאו (סרטוני יוטיוב)
  • מודול לקוחות ממליצים על העסק
  • מודול מפת גוגל חכמה
  • ועוד!
כרטיס ביקור דיגיטלי. עוזר מאוד לעסקים קטנים.

כשהלקוח הפוטנציאלי הופך מקר לחם יותר באמצעות הכרטיס הדיגיטלי

עכשיו, כשלקוח פוטנציאלי נכנס לכרטיס ביקור דיגיטלי חכם כזה – הוא עובר טרנספורמציה ממצב של לקוח קר יחסית שרק ביקש ליצור קשר ראשוני – ללקוח חם יותר, שכבר הבין מה העסק הזה עושה, שכבר חווה אינטראקציה אוטמטית עם ממליצים רבים של העסק, שכבר ראה סרטון או שניים של העסק והבין מהסרטונים שיש פה עסק עם מקצוענים בתחומם, ועוד. 

אז אם אתם בעלי עסק קטן ורוצים גם לחסוך בעלויות וגם לקבל את המקסימום – אתם פשוט חייבים ליצור איתנו קשר עוד עכשיו וליצור כרטיס ביקור דיגיטלי חכם לעסק. 

שיהיו עסקים טובים והמון בהצלחה חברים!

אהבתם? שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
הירשמו לניוזלטר המדהים שלנו!
ותקבלו עדכונים על מאמרים נוספים שיעזרו לכם להעביר את העסק לעידן הדיגיטלי!
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:
כרטיס ביקור דיגיטלי -
הצעד הראשון שלך לעולם החדש
אם עוד אין לך כרטיס ביקור דיגיטלי - זה הזמן ליצור אחד כזה!
הכרטיס הביקור הדיגיטלי שלנו הוא לא רק מכונת לידים, אלא הרבה יותר!
אישה מחזיקה סלולרי כרטיס ביקור דיגיטלי

לקבלת פרטים נוספים ויצירת כרטיס ביקור דיגיטלי

השאירו פרטים ונדבר בקרוב