כרטיס ביקור דיגיטלי למנהלי חשבונות

יועץ מס בעבודה על דוחות. כרטיס דיגיטלי חשוב לו.
שתפו את זה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

רואי חשבון, מנהלי חשבונות ויועצי מס חייבים כרטיס ביקור דיגיטלי. כבעלי עסקים שנפגשים לעיתים קרובות עם לקוחות חדשים שפתחו עסק ומעוניינים בשירותיהם, הם לא יכולים להישאר מאחור. ועכשיו עם הכרטיס הביקור הדיגיטלי של סו דיגיטל הם לא יישארו שם.

ענף החשבונאות כולו נותן שירותים לבעלי עסקים מכל התחומים. מדובר על יועצי מס, רואי חשבון, מנהלי חשבונות ועוד, שנותנים שירות הנהלת חשבונות לעסקים מכל הסוגים: עסקים קטנים (מה שנקרא ׳עוסק פטור׳), עסקים רגילים (בשפה המקצועית: ׳עוסק מורשה׳) וגם לחברות בע״מ.

כשהם נפגשים עם בעלי העסקים הללו, מכל הגדלים והתחומים, הם צריכים לתת משהו בסוף הפגישה, ובעידן המודרני והדיגיטלי, המשהו הזה כבר לא יכול להיות כרטיס ביקור מנייר. 

כרטיס ביקור דיגיטלי אם כך, יעניק פיתרון מושלם למנהלי חשבונות ולעוסקים בחשבונאות, ועסקים שבאו להתעניין או להתייעץ לא ישכחו יותר פרטי התקשרות חשובים לרואי החשבון שלהם, מאחר ובכרטיס הביקור הדיגיטלי יש פשוט הכל.

מנהלי חשבונות. צריכים כרטיס שהלקוחות לא ישכחו.

המודולים של הכרטיס הביקור הדיגיטלי שלנו לטובת מנהלי החשבונות

הכרטיס הביקור הדיגיטלי שלנו מכיל מודולים מתקדמים מאוד שנלקחו מעולם אתרי האינטרנט המקצועיים (ניתן לקרוא על כך בהרבה בדף הבית שלנו – לחיצה על הלוגו תעביר אתכם לשם). המודולים הללו הולכים לעשות חיים קלים ביותר ללקוחות של יועצי המס, רואי החשבון וכו׳. נתחיל?

עדויות של לקוחות שמרוצים ממנהל החשבונות שלהם

הדבר הראשון שחשוב לבעלי עסקים הוא לסמוך באופן מוחלט על מנהל החשבונות ורואי החשבון שהם הולכים לבחור. מדובר בנותן שירות שטעות שלו או חוסר התייחסות לפרטים קטנים יכולים לעשות נזק רב לעסק. לכן כל בעל עסק, לפני שיבחר ברואה חשבון, חייב להיות בטוח לגביו, ואיזה אמצעי קיים לכך יותר מעדויות לקוחות?

בכרטיס הביקור הדיגיטלי של סו דיגיטל יש מקום לשני סוגי עדויות של לקוחות – עדויות כתובות של לקוחות על מנהל החשבונות וכן המלצות וידאו מלקוחות – אם לקוחות קיימים שלכם צילמו לכם סרטוני המלצה. 

זה המקום להמליץ בחום למי שלא עשה זאת – שיבקש מהלקוחות שלו לעשות לו סלפי המלצה בוידאו, שאותה כאמור, יהיה ניתן לשלב בכרטיס הביקור הדיגיטלי.

כרטיס ביקור דיגיטלי שייתן ביטחון ללקוחות פוטנציאליים. רואה חשבון בעבודה.

מודולים נוספים של הכרטיס הדיגיטלי  ליועצי המס

מלבד המודול הכ״כ חשוב שהוזכר בפסקה הקודמת, יש את מגוון המודולים שלנו לשימוש אנשי ההנה״ח: שליחת מייל בקליק (לשליחת כל החומרים לקראת הדו״ח החודשי או הדוח חודשי), מודול יצירת קשר, מודול שיתוף הכרטיס, מודול הודעת וואטסאפ בקליק ועוד.

לפרטים נוספים ומעבר לכרטיס ביקור דיגיטלי צרו קשר. אל תשכחו: זאת הוצאה מוכרת…

שתפו את זה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
כרטיס ביקור דיגיטלי -
הצעד הראשון שלך לעולם החדש
אם עוד אין לך כרטיס ביקור דיגיטלי - זה הזמן ליצור אחד כזה!
הכרטיס הביקור הדיגיטלי שלנו הוא לא רק מכונת לידים, אלא הרבה יותר!
אישה מחזיקה סלולרי כרטיס ביקור דיגיטלי

לקבלת פרטים נוספים ויצירת כרטיס ביקור דיגיטלי

השאירו פרטים ונדבר בקרוב