כרטיס ביקור דיגיטלי למאמני כושר

שני מאמני כושר בחדר כושר מביטים על הסלולרי שבו כרטיס ביקור דיגיטלי
שתפו את זה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמני כושר מתמחים בלגרום לאנשים להיראות יותר טוב. זו השורה התחתונה של המקצוע הזה, שכולל בתוכו שינוי סדרי עולם של המתאמנים: החל מתזונה נכונה יותר ועד תוכנית אימונים אינטנסיבית שתגרום למתאמנים להרגיש, לחיות ולהיראות יותר טוב.

לכן גם למאמן כושר (ולמאמנת כושר כמובן) חשוב להיראות טוב: אם זה נראות של המאמן כושר עצמו ואם של הנוכחות האינטרנטית שלו: פרופילים במדיה חברתית וכן – גם כרטיס ביקור דיגיטלי שייראה לא פחות ממושלם.

מאמנת כושר בפעולה. הנראות סופר חשובה.

את היתרונות הרבים של כרטיס הדיגיטלי על כרטיס הנייר הישן אתם בטח כבר מכירים בעל פה: כרטיס שנשמר בסמארטפון של מי שמקבל אותו ולא יכול ללכת לאיבוד, כרטיס נוח שמחייגים דרכו בלחיצה אחת, שולחים מייל בלחיצה וגם משתפים אותו. כן, כמובן בלחיצה אחת.

היתרונות של הכרטיס המשודרג שלנו למאמני כושר

אבל לכרטיס הביקור דיגיטלי של סו דיגיטל יש יתרונות נוספים עבור מאמני הכושר: הוא מתפקד כמיני אתר אינטרנט ולמעשה כמכונת לידים משומנת שתביא יותר פניות למאמן הכושר.

אם מדובר למשל במודול של גלריות תמונות של מתאמנים – אפשר למשל לשלב בכרטיס הדיגיטלי שלנו תמונות של ׳לפני ואחרי׳ של מתאמנים – אבל לא סתם תמונות, אלא כאלו שאפשר לגלול קו אמצעי שיראה את ה׳לפני-ואחרי׳ בצורה אינטואיטיבית שלא תשאיר אדיש את מי שמתעניין בשירות של מאמן כושר.

מודול ממליצים: אחד השדרוגים החשובים

יתרון נוסף חשוב למאמני כושר הוא מודול עדויות/המלצות: איך מתאמנים ישתכנעו ליצור קשר דווקא עם מאמן הכושר הספציפי הזה? אחת הדרכים החשובות אם לא החשובה ביותר היא עדויות של מתאמנים שהצליחו להשיל מעצמם קילוגרמים רבים! ואת העדויות הללו ניתן להטמיע בכרטיס הביקור הדיגיטלי הסופר מקצועי שלנו!

מאמן כושר עם מתאמנת. הנוכחות בגוגל כלולה בכרטיס הדיגיטלי.

וכל זה מקודם אורגנית בגוגל! הכרטיס ביקור הדיגיטלי שלנו נמצא בגוגל! ככה שאם מאמן/מאמנת כושר מדברים עם לקוח מתעניין בטלפון, הם יכולים פשוט להגיד לו: חפש את הכרטיס שלי בגוגל – ללא שליחה בפועל של פרטי הכרטיס הביקור הדיגיטלי בהודעה (למרות שזה משהו שמומלץ בלי קשר לעשות…)

מודול הוידאו לעולם לא היה ויזואלי יותר

אמרנו שמאמני כושר וויזואל זה כמעט אותו דבר. אז מה יותר טוב מסרטוני וידאו של מאמן הכושר – שמוטמעים בכרטיס הביקור הדיגיטלי?

בזכות מודול הוידאו שלנו, יהיה ניתן להטמיע בכרטיס סרטוני וידאו ואפילו קרוסלת סרטוני וידאו. ככה שסדרת סרטוני טיפים למשל למתאמנים פוטנציאליים – יכולה לשכנע אותם שאתם מומחים בתחומכם כמאמני כושר, עד יצירת הקשר לקביעת אימון ניסיון ועוד.

ולא דיברנו על מודולים נוספים כגון: אודות מאמן הכושר, מודול טופס לידים (טופס יצירת קשר) ממש כמו באתר אינטרנט מקצועי ועוד ועוד!

והמחיר?

לא סתם מאמני כושר לא רצים לבנות אתרי אינטרנט באלפי שקלים, כי עלות היא משהו סופר חשוב בתחום, שרובו ככולו מורכב מצעירים שלא רוצים להוציא סכומי כסף עצומים. כרטיס הביקור הדיגיטלי שלנו מגיע אליכם בעלות ששווה לכל מי שצריך כרטיס ביקור דיגיטלי (שזה כל מאמני הכושר למעשה).

אז אם הנוכחות האינטרנטית שלך כמאמן/מאמנת כושר חשובה לך – נשמח לשמוע ממך בקרוב מאוד וליצור לך כרטיס ביקור דיגיטלי מקצועי! 

שתפו את זה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
כרטיס ביקור דיגיטלי -
הצעד הראשון שלך לעולם החדש
אם עוד אין לך כרטיס ביקור דיגיטלי -
הכרטיס הביקור הדיגיטלי שלנו הוא לא רק מכונת לידים, אלא הרבה יותר!
אישה מחזיקה סלולרי כרטיס ביקור דיגיטלי

לקבלת פרטים נוספים ויצירת כרטיס ביקור דיגיטלי

השאירו פרטים ונדבר בקרוב