כרטיס ביקור דיגיטלי למנעולן

מנעולן במהלך עבודה על דלת
שתפו את זה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מנעולן הוא איש מקצוע שצריך אותו ׳מעכשיו-לעכשיו׳. לכן איש מקצוע כזה לא יכול לקחת סיכון – הוא חייב נוכחות דיגיטלית רצינית ומיידית – ובראשה – כרטיס ביקור דיגיטלי.

כל מי שקורא את העמוד הזה – השתמש פעם בשירות של מנעולן. בשונה מקוסמטיקאית למשל, שחלק משתמשים בשירותיה וחלק לא – מנעולן הוא חובה. נעזרים בו על מנת להחליף את הצינלינדר בכל פעם שעוברים דירה או חנות (לבעלי העסקים שבינינו), וכן בכל פעם שיש תקלה או חריקה בדלת או בצילינדר המחובר אליה.

מנעולן הוא לא אדם שקובעים איתו תור לעוד שבוע או שבועיים – השירות צריך להיות מיידי. יש לך תקלה? אתה נכנס לגוגל, מחפש ומוצא מנעולנים דרך אחד האינדקסים – ואז אתה צריך לדעת אם המנעולן שאתה מדבר איתו אמין ורציני. 

בטח אחרי העונה האחרונה של ׳יצאת צדיק׳ שבה לצערנו כולנו ראינו נוכלים רבים המתחזים למנעולים מקצועיים – נוכחות דיגיטלית רצינית לבעלי מקצוע טובים היא חובה. 

כרטיס ביקור דיגיטלי שנותן ביטחון ללקוחות המנעולן

ונוכחות דיגיטלית בהקשר הזה היא קודם כל כרטיס ביקור דיגיטלי שנותן ביטחון ללקוחות מתעניינים. את הביטחון הזה מומלץ קודם כל לבצע באצעות עדויות לקוחות. 

עדויות לקוחות, רצוי בשמם המלא וכמובן עם תמונה (אפשר רק תמונת פנים) משרות ביטחון רב אצל הלקוחות המתעניינים בשירות לדלת שלהם וגורמות ליותר יצירות קשר.

מנעולן בחדר העבודה שלו
מנעולן בפעולה. כרטיס ביקור דיגיטלי הינו חובה עבור כל בעלי המקצוע בתחום.

כרטיס ביקור דיגיטלי למנעולן שאפשר לחפש בגוגל

כמו כן, כרטיס ביקור דיגיטלי רציני שאפשר גם לחפש אותו בגוגל (כמו הכרטיס ביקור הדיגיטלי שלנו) – יכול להיות הדבר הראשון שלקוחות ייתקלו בו, עוד לפני הרשומה באינדקס בעלי המקצוע שהזכרנו קודם. 

כן – כרטיס הביקור הדיגיטלי של סו דיגיטל נרשם בגוגל ואפשר לחפש אותו דרך מנוע החיפוש כשמחפשים את בעל המקצוע, כך שאם אדם אמר לחברו ׳חפש את יוסי כהן המנעולן ברמת גן׳ – ואותו חבר ייכנס לחפש אותו – הוא יוכל למצוא את הכרטיס הדיגיטלי של אותו יוסי כהן, ולקרוא שם המלצות מלקוחות קודמים, לראות סרטונים מקצועיים שהוא צילם, וכמובן, איך לא, ליצור קשר עם המנעולן שהוא חיפש.

לכרטיס הביקור הדיגיטלי שלנו יש עוד המון המון יתרונות – עברו לדף הבית – הראשי ותראו בעצמכם!

אם אתם עוסקים בתחום המנעולנות – הכרטיס ביקור הדיגיטלי שלנו הוא בדיוק עבורכם. צרו כרטיס ביקור דיגיטלי עכשיו!

שתפו את זה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
כרטיס ביקור דיגיטלי -
הצעד הראשון שלך לעולם החדש
אם עוד אין לך כרטיס ביקור דיגיטלי -
הכרטיס הביקור הדיגיטלי שלנו הוא לא רק מכונת לידים, אלא הרבה יותר!
אישה מחזיקה סלולרי כרטיס ביקור דיגיטלי

לקבלת פרטים נוספים ויצירת כרטיס ביקור דיגיטלי

השאירו פרטים ונדבר בקרוב